Inga Rukovanjski i Petra Mrak ovaj vikend nastupaju na MEVZA kupu Europske odbojkaške federacije gdje zajedno sa zagrebačkim parom Nika Papak i Ema Čuček braniti boje hrvatske reprezentacije u kategoriji U16. Nakon subotnjih utakmica u grupi oba para su prošla u šesnaestinu finala pod vodstvom selektora Tomislava Karaule i trenera Ilije Klepe.
Inga i Petra, članice KOP Retfala i AOK Osijeka, natjecanje su otvorile pobjedom protiv slovačkog para Penekova/Pogačova. Nakon toga u skupini su izgubile od Mađarica Vecsec i Vasvari, dok su posljednju utakmicu protiv Čehinja Tomasova i Dvornikov izgubile pa kao treće idu na drugoplasiranu ekipu iz B skupine.
Drugi hrvatski par Papak i Čuček iz Zagreba u skupini igrale su protiv Čehinja Majernikova/Cibulova, zatim Matousova/Hrubanc iz Slovačke i Mađarica Kun/Kovacs i također kao trećeplasirane idu u šesnaestinu finala
Igračice KOP Retfala očekuje i dalje nastavak naporne sezone. Idući vikend igra se drugih sedam kola 1.lige na pijesku, a vikend iza dio igračica ali i igrača nastupa na prvenstvima mlađih dobnih kategorija. Isti vikend dio senirki će u Đurđevac na 4.kolo pojedinačnog prvenstva Hrvatske. Posljednje kolo pojedinačnog čime i završava služneno sezona pjeskarenja je 4.rujna u Zagrebu